Keller Williams Capital District - Dayton King
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 218 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6 Pleasant Street, East Greenbush, NY 12061
  Listing Courtesy Of: Legacy Nine Realty, Kimberly Bullard, 518-744-3555
  I ri - 365 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  L20 White Birch Drive, Lake Luzerne, NY 12846
  Listing Courtesy Of: eXp Realty, LLC, Wayne Hartard, 631-708-5249
  I ri - 1 036 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  60 Strawberry Lane, Westerlo, NY 12193
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Hudson Valley North-4459-Dave
  I ri - 1 152 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  176 High Rock Road, New Baltimore, NY 12192
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Capital District Latham-4762-Rebecca
  I ri - 494 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  127 Sharptown Road, Stuyvesant, NY 12173
  Listing Courtesy Of: Val Kin Properties, LLC-1954-William
  I ri - 12 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  406 Chiswell Road, Schenectady, NY 12304
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Prime Prop., Julie M Riccio Friedow, 518-229-7908
  I ri - 50 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  708 State Street, Albany, NY 12203
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna, Joseph P Cardinale, 518-755-2064
  I ri - 5 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  376 Hollow Road, Stuyvesant, NY 12173
  Listing Courtesy Of: Brown Harris Stevens Hudson Valley LLC-5521-Christopher
  I ri - 149 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  181 Dunham Avenue, Shaftsbury, VT 05257
  Listing Courtesy Of: EXP Realty, Cell: 802-733-6015, Abi Gregorio
  I ri - 34 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  25 Van Buren Street, Albany, NY 12206
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Capital Dist, Mary Wainwright, 518-390-0095
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Dayton King
  Numri i licencës: 10401300345
  The Dayton King Team at Keller Williams Capital District

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  clrloglsu1pc70vlsri0.png
  Keller Williams Capital District
  38 High Rock Saratoga Springs, NY 12866
  Zyrë

  Dayton King
  Licensed Real Estate Salesperson 10401300345
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.